NAŠI ADVOKÁTI

NAŠE HODNOTY

Advokátní kancelář Křížka Kuckirová Legal je dynamickou advokátní kanceláří poskytující široké spektrum právních služeb v oblasti generální praxe.

 

Našim krédem je poskytnout klientovi nejen spravedlnost v podobě kvalifikované právní rady a úspěchu v soudním sporu, ale také sílu v podobě silného partnera, který bude stát vždy na vaší straně a bude odhodlaný bránit vaše zájmy.

 

Ke klientům se snažíme být upřímní a netahat je do zbytečných soudních sporů. Pokud naopak vidíme šanci na úspěch, uděláme pro vás maximum. Vztah advokáta s klientem musí být založen na vzájemné důvěře. Od nás dostanete kvalitní právní rady a podporu. Od vás naopak očekáváme součinnost při shánění důkazního materiálu a zejména podrobné vylíčení vašeho příběhu, abychom s ním mohli dál pracovat.

 

Zaměřujeme se na spornou agendu, takže bereme i složité případy, a to nejen z občanského a obchodního práva, ale také všech odvětví práva veřejného. Ačkoli i pro nás je vymáhání pohledávek lukrativnější, hájíme i práva dlužníků, spotřebitelů, zaměstnanců či dětí - obecně slabších smluvních stran, a to za přijatelné ceny.

512

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

692

VYMOŽENÝCH POHLEDÁVEK

61

TRESTNÍCH OBHAJOb

NAŠE ZKUŠENOSTI

JUDr. Iva Kuckirová se profesně věnuje zejména pracovnímu a trestnímu práva. S pracovním právem se setkávala již jako personální ředitelka; nakonec si z něj udělala doktorát. Trestnímu právu se začala věnovat v rámci své praxe u JUDr. Jaroslavy Kalendové.

 

Mgr. Vítu Křížkovi bylo vždy bližší právo veřejné, zejména ústavní a správní. Zkušenosti ze správního práva získal při svém působení na správním úseku Krajského soudu v Brně. Má za sebou řadu složitých případů v oboru práva školského, dopravního a zdravotnického. Věnuje se také některým odvětvím občanského práva, zejména náhradě újmy na zdraví, ochraně osobnostních práv a doménovému právu.

Spravedlnost bez síly je bezmocná.

 

Síla bez spravedlnosti tyranská.

 

My dáváme spravedlnost i sílu.

Kontakt

Vít Křížka © 2016-2021 Všechna práva vyhrazena.

Palác Padowetz

Bašty 413/2

602 00  BRNO

 

+420 606 789 717

 

advokat@kklegal.cz